• ضرورت تشکیل
 • درباره شرکت
 • چشم انداز
 • گواهینامه ها
 • طرف قرار دادها

 • پيچيده شدن روابط اجتماعي در دنياي امروز‌ ، به‌فرصت‌طلبان اين امكان را داده تا با استفاده از پيچ و خم‌هاي زندگي ماشيني و كمبود آگاهي‌هاي حقوقي مردم، راه‌هايي براي تعرض ‌به‌حقوق قانوني افراد پيدا كنند . در اين ميان اميد اصلي مردم، حقوقدانان ، بخصوص وكلا مي‌باشند . حقوقدانان و به‌ويژه وكلاي دادگستري ، بخشي از جامعه هستند كه وظيفه اصلي آنان حمايت از حقوق قانوني مردم است‌ .
  حقوقدانان به‌عنوان نيرويي قدرتمند و كارآمد نقش مؤثري در استحكام بنياد جامعه ،‌ تأمين آرامش و راحتي مردم ، پيشرفت و همه‌گير شدن عدالت و در نتيجه سعادت واقعي و پايدار مردم دارند و به‌همين دليل خدمات حقوقي به‌يكي از مهمترين لوازم ضروري زندگي تبديل شده است ، به‌نحوي كه هيچ فرد ، سازمان ، شركت يا فعال اقتصادي و تجاري را نمي‌توان يافت كه در جريان فعاليت خود به‌نحوي از خدمات حقوقي بهره نگيرد‌ .
  خدمات حقوقي در جوامع امروزي به‌دو شكل سنتي و مدرن ارائه مي‌شود . در شكل سنتي ، همانگونه كه در ايران مرسوم است ، وكلاي منفرد با توجه به‌تخصصي نبودن امر وكالت در ايران همه‌گونه خدمات حقوقي ارائه مي‌دهند ، در حاليكه حقوق و شاخه‌هاي آن به‌گستردگي زندگي است . اقتصاد و اجتماع ، خانواده ، حمل و نقل ، تجارت ، صنعت و دانش ، بین الملل و . . . ، همه موضوع قواعد حقوقي هستند و بديهي است كسي نمي‌تواند در همه‌ي اين زمينه‌ها متخصص باشد و خدمت حقوقي مناسبي ارائه دهد . به‌همين جهت در شكل مدرن، خدمات حقوقي به‌صورت تخصصي ارائه مي‌شود .
   گرچه در برخي كشورهااز جمله ايران ، پروانه‌هاي وكالت به‌حوزه‌هاي تخصصي تقسيم نشده‌اند و لذا وكيل دادگستري مجاز به‌ارائه همه نوع خدمات حقوقي است ، لكن نياز به‌توضيح نيست كه با گستردگي دانش حقوق ، داشتن تخصص در همه‌ي حوزه‌هاي آن قابل تصور نيست و اقتضاي فعاليت حرفه‌اي، تخصصي كردن كار وكيل به‌زمينه‌اي خاص است .
  از طرفي داشتن وكيل لازمه‌ي فعاليت در جامعه امروزي است، اما نياز به‌توضيح نيست بكار‌گيري وكلاي متعدد با تخصص‌هاي گوناگون عملاً امري مشكل‌ساز و گاه محال است و استفاده از يك وكيل نيز به‌دليل گستردگي موضوعات و مشكلات افراد ، كارايي لازم را ندارد ، لذا در جوامع پيشرفته براي مقابله با اين مشكلات شرکتهای حقوقي تشكيل شده و در درون خود از خدمت متخصصين شاخه‌هاي مختلف حقوقي بهره‌مند مي‌باشند و متقاضي را به‌كارشناس يا وكيلي معرفي مي‌كنند كه متناسب نياز او باشد. بدين ترتيب هم هزينه‌ها كمتر مي‌شود و هم خدمات تخصصي‌تر ، متقاضي نيز با يك شرکت معتبر حقوقي و متخصص در حوزه‌هاي مختلف طرف است .

  تشكيل شرکت حقوقی عدل گستران
  در كشور ما نيز ضرورت چنين اقدامي به‌خوبي احساس مي‌شود . به‌همين دليل چند سالي است كه حقوقدانان و وکلا به‌تشكيل شرکتهای حقوقي روي آورده‌اند .
  ما گروهي از حقوقدانان ، استادان حقوق دانشگاه‌ها و وكلاي دادگستري و قوه قضاییه با اعتقاد راسخ به‌اينكه جامعه ايران به‌خدمات حقوقي متخصص نيازمند است و با علم به‌اينكه وظيفه اصلي حقوقدانان دفاع از حق و ‌عدل‌گستري است ، شرکتی حقوقي به ‌نام عدل گستران کریمان سبز تشكيل داده و درصدد مي‌باشيم با تلاش جمعي و پاي‌بندي به‌اصول ‌اخلاق حرفه‌اي و بكارگيري تخصص خود ، كه حاصل سال‌ها تلاش و تجربه علمي و عملي در حوزه‌هاي مختلف حقوقي و قضايي است‌ ، نهادي توانمند را براي دفاع از حقوق قانوني مردم پايه‌گذاري نموده و جامعه را در تحقق آرزوهايش كه همانا حفظ و گسترش حق و قانون است ياري دهيم .
  شرکت حقوقی عدل گستران شرکتی است ايراني، خصوصي ،تجاري وانتفاعي  كه تحت شماره 9677 در اداره ثبت شركت‌ها به ‌ثبت رسيده است .
 • شرکت حقوقی عدل گستران کریمان سبز در خرداد سال 88 تاْسیس گردید و برای اولین بار در بین شرکتها و موسسات حقوقی در ایران ، موفق به اخذ گواهینامه بین المللی ISO 10002 , ISO 9001 شد و در سال 92 کارآفرین برتر گردید. در حال حاضر در فضایی بیش از 2000 مترمربع ، با بیش از 200 وکیل و بخشهای حقوقی ، اداری ، آموزش ، روابط عمومی ، آی تی و مالی مشغول به فعالیت است و در تلاش است تا سال 1400 ، با توکل به خداوند و توسل به ائمه اطهار علیهما السلام ، یکی از پایگاههای حقوقی و وکالتی در ایران عزیز باشد .

  فعالیت و توانمندی شرکت :
  1- انجام مشاوره حقوقی
  2- انجام وکالت در تمامی محاکم و پرونده ها
  3- انجام تمام امور اداری
  4- انجام امور حقوقی نهادهای دولتی و خصوصی
  5- انجام کلیه پرونده های بین المللی
  6- انجام امور مهاجرتی و اقامتی
  7- شکایت و دادخواهی علیه موسسات دولتی و نهادهای وابسته به دولت
  8- دعاوی علیه شهرداریها و کمیسیون ماده 100
  9- تنظیم تمامی قراردادها
  10- انجام امور مالیاتی
  11- ترویج فرهنگ حقوقی در جامعه
  12- آموزش مسائل حقوقی در سطح جامعه و اقشار مختلف
  13- انجام پروژه های حقوقی
  14- چاپ و نشر کتب و نشریات حقوقی با اخذ مجوز مراجع
 • محتوای متنی خود را وارد کنید !

 • به دلیل حفظ اطلاعات مشتریان ، نام تمامی مشتریان و اشخاص حقیقی و حقوقی طرف قرارداد محفوظ است.


   
نماد اعتماد الکترونیکیارتباط با ما

» نشانی دفتر تهران : بلوار آفریقا , خیابان گلخانه , پلاک ۴ , واحد ۵
» تلفن دفتر تهران ( خط ویژه ) : ۲۲۶۵۰۷۵۵-۰۲۱

» نشانی دفتر کرمان : بلوار جمهوری اسلامی، حدفاصل به خیابان هزار و یک شب و بلوار حمزه
» تلفن دفتر کرمان : ۵۳-۳۲۴۷۸۹۵۰-۰۳۴

فاکس : ۲۴۷۸۹۵۲-۰۳۴۱


» ایمیل : adlgostaran@gmail.com